KURUMSAL

ANA SAYFA KURUMSAL

BİZ KİMİZ ?

HAKKIMIZDA

      Ticari araç yedek parça sektörüne; 15 yıllık fren servis ve 20 yıllık satış pazarlama tecrübesini ARTI YEDEK PARÇA adı altında birleştiren firmamız 2017 yılında kurulmuştur.

      Yerli parça imalatında da birçok firmaya tavsiyeler veren firmamız; yetkili servislik ve yedek parça satış temsilciliklerindeki (Wabco, Knorr, Haldex, Bpw, Saf, Walx, Arfesan) tecrübelerine dayanarak; ürün kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya ulaştırmıştır.

      ARTI YEDEK PARÇA uzman kadrosuyla, inançlarına bağlı, güven, dürüstlük, dostluk ilişkilerine önem vererek sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak sektörde fark oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

- Müşterilerimize uygun fiyatlarla, kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler sunarken sektörde en iyi hizmeti sağlayıp, güçlü bağlar kurmak.

- Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak.

- Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun değerlerine itibar etmek.

- İnsanlık olarak kaybetmek üzere olduğumuz; güven, dürüstlük ve dostluk olgusunu sektörde hakim kılmak.

- Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

 

VİZYONUMUZ

- Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için değer üreten; fark oluşturan ve oluşturduğu farkla büyüyen, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, dürüst ticaret anlayışıyla, çözüm odaklı, rekabetçi, öncü, güçlü ve saygın bir şirket olmak.